








769 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ukrainian Gears |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 260 г |
| Висота | 170 мм |
| Вікова група | Від 14 років |
| Довжина | 187 мм |
| Матеріал виготовлення | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іграшки | Пазли механічні |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |