






384,90 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrainian Gears |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Основні атрибути | |
| Висота | 10.5 мм |
| Довжина | 8.4 мм |
| Ширина | 25.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Іграшки | Пазли механічні |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | 3D пазл |